Źródło gościnności od 1862 roku

Restauracja w hotelu Fryderyk


Karta menu: Sudeckie inspiracje z Fryderykiem w tle


 

Szefowa Kuchni - Anna Niedziałkowska znana jest z programu Top Chef. Swoją przygodę z kuchnią zaczęła właśnie w Hotelu Fryderyk. W późniejszym czasie doskonaliła swój kunszt w wielu renomowanych restauracjach w Polsce i Europie, pod okiem najlepszych szefów kuchni. Jak podkreśla, pasją i miłością do gotowania zaraził ją Bartosz Budnik - podczas warsztatów kulinarnych we Fryderyku. Zdobywczyni wielu wyróznień i nagród gastronomicznych. Jej znakomity smak został zauważony i wyróżniony czapką żółtego przewodnika Gault&Millau 2018. Czym zachwycali się inspektorzy tego gastronomicznego vadamecum? Sprawdźcie sami w Restauracji Fryderyk!


Stylowy wystrój, kameralna atmosfera, wykwintne menu oraz dyskretna obsługa, to największe atuty naszej Restauracji. Nasza Restauracja jest również miejscem spotkań wybitnych osobistości podczas odbywającego się corocznie Festiwalu Chopinowskiego w Dusznikach Zdroju. Twórczość Fryderyka Chopina, rozbrzmiewająca w eleganckich i stylowych wnętrzach, stanowi nieodzowny element kulinarnych doznań Restauracji Fryderyk.


Mamy doświadczenie w organizowaniu szerokiego spectrum imprez okolicznościowych. Od tradycyjnych wesel, komunii, przyjęć jubileuszowych, przez kameralne, intymne spotkania, kończąc na wykwintnych bankietach nawet dla najbardziej wymagającego Klienta. Sala restauracyjna w połączeniu z salą bankietową może pomieścić 80 osób. W przypadku imprez zorganizowanych menu jest ustalane indywidualnie, według życzeń i potrzeb Klienta. Z powodzeniem organizujemy również imprezy plenerowe, ogniska, grille oraz imprezy cateringowe.


W części kawiarnianej Restauracji znajdują się eleganckie komfortowe sofy, które sprzyjają odpoczynkowi przy pysznej kawie, aromatycznej herbacie lub lampce dobrego wina. 

A dla tych, dla których specjalna dieta jest koniecznością oferujemy dobór indywidualnego menu, w oparciu o produkty wskazane przez gości (przy zgłoszeniu mailowym z odpowiednim wyprzedzeniem). W ten sposób każdy może delektować się smakiem znakomitych potraw Restauracji Fryderyk, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie.

Zobacz Wszystkie Pakiety » restauracja

HOTEL FRYDERYK, ul. Wojska Polskiego 10, 57-340 Duszniki Zdrój
tel. +48 74 866 04 88,
Autor: Ewelina Janel | Google+

Wszelkie prawa zastrzeżona dla Hotel Fryderyk 2014 ©
Powered by HotelSystems.pl