Źródło gościnności od 1862 roku

Twój Azyl - pokoje w Hotelu Fryderyk


Planujesz wymarzony wypoczynek w Dusznikach Zdroju? Szukasz klimatycznego i unikalne zaaranżowanego hotelu w atrakcyjnej cenie? Z przyjemnością zapraszamy do wyjątkowego Hotelu Fryderyk – miejsca z bogatą historią, w którym spędzisz niezapomniane chwile ze swoją rodziną i dziećmi w otoczeniu pięknych krajobrazów Kotliny Kłodzkiej i Sudetów.

Noclegi w Duszniki Zdrój

Do dyspozycji Gości oddajemy 20 eleganckich, przestronnych i wygodnych pokojów utrzymanych w stylu dziewiętnastowiecznego pensjonatu, wyposażonych w stylowe meble i ciekawe detale. Wnętrza oryginalnie nazwanych pokojów docenią z pewnością wszyscy wielbiciele nieprzeciętnego piękna, którzy zatrzymają się w Hotelu Fryderyk. Zapewniamy także miłą i uśmiechniętą obsługę, która dba o komfort i dobre samopoczucie każdego z odwiedzających nas Gości.


Pokoje Hotelu Fryderyk dają pełną gwarancję wypoczynku. Przestronne, nastrojowe wnętrza pozwalają odetchnąć, zrelaksować się i śnić głębokim, spokojnym snem. W Hotelu Fryderyk każdy pokój jest małym dziełem sztuki. Adaptację aktualnego wystroju Hotelu nadzorowała holenderska designerka Esther Verheij, która włożyła sporo pracy w odtworzenie klimatu dziewiętnastowiecznego pensjonatu dla gości z wyższych sfer. Meble wynajdowała w całej Europie, a materiały tapicerskie pochodzą od najlepszych angielskich producentów.


Każdy pokój nawiązuje swym charakterem do zabytkowej architektury obiektu. Każdy jest jedyny w swoim rodzaju, ma wyjątkowy wystrój i oryginalną nazwę. Nazwy nawiązują w większości do bogatego życia Fryderyka Chopina, np. „Uśmiech George Sand”, „Park Chopinowski”, „Pragnienie Uczuć”.


Zobacz Wszystkie Pakiety »

HOTEL FRYDERYK, ul. Wojska Polskiego 10, 57-340 Duszniki Zdrój
tel. +48 74 866 04 88,
Autor: Ewelina Janel | Google+

Wszelkie prawa zastrzeżona dla Hotel Fryderyk 2014 ©
Powered by HotelSystems.pl