Źródło gościnności od 1862 roku

Wypoczynek w górach


Nic nie smakuje tak dobrze, jak wczasy i wypoczynek w górach. Świeże powietrze, zapierające dech w piersiach krajobrazy i fantastyczne szlaki - piesze i rowerowe, kryjące w sobie wiele tajemnic, sprzyjają odprężeniu i relaksowi, a jednocześnie doskonałej zabawie i oderwaniu się od codzienności. Idealnym miejscem na wymarzone górskie wakacje, ferie, święta czy udany weekend we dwoje jest hotel Fryderyk. Położony w niezwykle malowniczym i wspaniałym miasteczku uzdrowiskowym Duszniki Zdrój, w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, w pięknej dolinie Bystrzycy Dusznickiej i u podnóża Gór Bystrzyckich oraz Orlickich przyciąga niezwykłą historią, bogatą tradycją, rodzinną atmosferą i ekskluzywnymi wnętrzami XIX-wiecznego pensjonatu. W hotelu Fryderyk relaks i odpoczynek nabierają innego wymiaru. Tutaj czas płynie inaczej, wszelkie problemy gdzieś nagle znikają, a życie smakuje lepiej.

Weekend w górach

Weekend w górach to z pewnością nie lada gratka dla wszystkich miłośników pieszych wędrówek i zachwycających krajobrazów. Oferowany przez nas weekend w Sudetach to propozycja nie do odrzucenia. Okolica jest niezwykle malownicza i sprzyja długim, pieszym wędrówkom. Alpejski mikroklimat wpływa na doskonałe samopoczucie i dobry nastrój, a morze zieleni koi zmysły. Same Sudety kryją w sobie wiele tajemnic, więc odkrywanie ich na pewno dostarczy Państwu niesamowitych wrażeń i emocji. Poza zwiedzaniem i obcowaniem z przyrodą, oferujemy również relaks w strefie Spa & Wellness.

Wakacje i ferie w górach

Polskie góry to idealne miejsce na niezapomniane ferie i wakacje dla dzieci. W Sudetach na młodego człowieka czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Wystarczy tylko wspomnieć malownicze szlaki Szczelińca Wielkiego czy Błędnych Skał. Warte uwagi są również tajemnicze i pełne niespodzianek: Twierdza Kłodzka z podziemną trasą turystyczną, Jaskinia Macochy, Torfowisko pod Zieleńcem, Park Dinozaurów w Karłowie, Muzeum Żaby, Muzeum Zabawek Bajka, Zamek Homole oraz Skansen i mini Zoo w Wambierzycach. Na zapalonych sportowców czekają z kolei atrakcyjne ścieżki rowerowe (dla mniej lub bardziej zaawansowanych) oraz korty tenisowe. Zima w górach jest równie atrakcyjna, co lato. Zwłaszcza ferie u nas malują się bardzo ciekawie. Największą frajdą jest na pewno ośrodek narciarski Zieleniec, który pozwala na prawdziwe białe szaleństwo. Ale na nim nie kończą się nasze atrakcje! Hotel Fryderyk zawsze stara się zapewnić jak najwięcej wrażej i atrakcji - których w okolicy nie brakuje.

 
Zobacz Wszystkie Pakiety »

HOTEL FRYDERYK, ul. Wojska Polskiego 10, 57-340 Duszniki Zdrój
tel. +48 74 866 04 88,
Autor: Ewelina Janel | Google+

Wszelkie prawa zastrzeżona dla Hotel Fryderyk 2014 ©
Powered by HotelSystems.pl