Źródło gościnności od 1862 roku

Sala weselna w hotelu Fryderyk


Wiemy, jakie emocje towarzyszą organizacji ślubu i wesela. Robimy więc wszystko, aby te chwile były wyjątkowe, niepowtarzalne a przede wszystkim takie, jak w Waszych snach. Dlatego też każdą ofertę szyjemy "na miarę" Waszych indywidualnych potrzeb i marzeń.

Puścicie więc wodze fantazji i dajcie się ponieść "ślubnej fali".


Idealna uroczystość w trzech krokach:

1. Pobierz ankietę tutaj. 

Powiedz nam czego pragniesz. Kameralnej, rustkalnej  uroczystości z zaślubinami w ogrodzie, wśród fioletowych ścieżek lawendy czy może wystawnego przyjęcia w stylu glamour, gdzie kryształy grają pierwsze skrzypce? Chętnie poznamy Twój pomysł na ten wyjątkowy dzień i pomożemy Ci go zrealizować. Możesz nam zdradzić swoje najskrytsze marzenia - nie ma rzeczy niemożliwych. 

Nie masz jeszcze wizji i nie wiesz, od czego zacząć? Wypełnij pola oznaczone gwiazdką. Na spotkaniu zaproponujemy kilka możliwości. Z pewnością jeden z nich Cię zachwyci.

2. Umów sie na spotkanie i skorzystaj z naszego doświadczenia.

Skontaktuj się z nami i pozwól nam się bliżej poznać. Możesz pojawić się z bliskimi, przyjaciółką lub ukochanym - ważne, by przy kubku dobrej kawy omówić nurtujące Was kwestie i ustalić kierunek uroczystości. Uwierz, że mamy spore doswiadczenie. Chętnie się nim podzielimy właśnie z Tobą.

Całość informacji otrzymasz w prostej, przejrzystej formie - bez haczyków i ukrytych kosztów.

3.  Celebruj swój dzień. 

Po ustaleniu szczegółów i podpisaniu umowy my działamy, a Ty odpoczywasz. To najważniejsze chwile w życiu - a odpowiednia dawka czasu tylko dla Was dwojga pomoże sie odprężyć, wypocząć i skupić na tym, co ważne - Waszej miłości. W gorączce przedślubnych zmagań łatwo zapomnieć o tym, co najistotniejsze. Trudne kwestie i negocjacje zostaw nam. Gwarantujemy, że wszystko przebiegnie według wcześniejszych ustaleń, a Wy będziecie błyszczeć. Przecież, od 150 lat spełniamy marzenia :)

Przy rezerwacji terminu na maj lub czerwiec i podpisaniu umowy do końca stycznia 2017r - 10% rabatu na menu oraz opieka wedding plannerki - gratis <3


Zobacz Wszystkie Pakiety » sluby

HOTEL FRYDERYK, ul. Wojska Polskiego 10, 57-340 Duszniki Zdrój
tel. +48 74 866 04 88,
Autor: Ewelina Janel | Google+

Wszelkie prawa zastrzeżona dla Hotel Fryderyk 2014 ©
Powered by HotelSystems.pl